FÜSIOTERAAPIA
Füsioteraapia on füüsikaline ravimeetod, kus kesksel kohal on terapeutiline harjutus. Kasutatakse ka palju sooja ja külma ravi ning vett ehk vesifüsioteraapiat, kus on kokku viidud soojus, vee masseeriv toime kõigile keha organsüsteemidele ja olematu kehakaal. Meie spetsialistid pakuvad järgmisi teenuseid: imikute ja väikelaste füsioteraapia, liigeste ja lihaste füsioteraapia, füsioteraapia ülekaalu puhul, füsioteraapia eakatele.
NÕELRAVI
Tasakaalusta oma tervist Hiina meditsiiniga. Nõelravi on aastasadu kasutusel olev ravitehnika, mis pakub alternatiivi traditsioonilistele ravimeetoditele nagu ravimid.
Nõelravis mõjutatakse kehal olevaid akupunktuuri punkte spetsiaalsete nõelte abil eesmärgiga soodustada eluenergia, vere ja vedelike liikumist organismis.
ELEKTRIRAVI
Füsioloogilise toime aluseks on mehhaanilised ja soojuslikud tegurid, millega mõjutatakse haiguskollet. Teostame ultraheli- ja TENS ravi (transkutaanne elektriline närvistimulatsioon), mida kasutatakse taastusravis ning spordimeditsiinis nii akuutse kui kroonilise valu raviks ning taastumisprotsessi kiirendamiseks. Õigesti doseeritud aparaatse füsioteraapia protseduur võib olla efektiivne paljudeprobleemide puhul, aidata vähendada valu ja kiirendada paranemist.
TOITUMISNÕUSTAMINE
Toitumisnõustaja aitab muuta oma toidulauda mitmekesisemaks, kvaliteetsemaks ja tervislikumaks; langetada või tõsta kaalu; hoida saavutatud tulemusi. Toitumisnõustaja arvestab individuaalselt kliendi eesmärke, elustiili ja tervislikku seisukorda ning lähtub riiklikest toitumissoovitustest. Spetsialist aitab mõista õige söömise põhimõtteid: kui tihti, kui palju ja mida süüa. Toitumisnõustamine sisaldab söömise ja söömisharjumuste ülevaatamist ning kliendi menüü analüüsi. Selgitab nädalase ja igapäevase menüü koostamise reegleid, annab soovitusi tervislikumate valikute tegemiseks ja mida muuta oma toitumises, et jõuda soovitud eesmärkideni. Aitab koostada tasakaalustatud ja mitmekesiseks toitumiseks menüü.
Enne esmakordset kohtumist saadab toitumisnõustaja klendile e-postiga ankeedi üldiste küsimustega (tervisliku seisundi, eluviisi ja harjumuste kohta). Lisaks ankeedile on soovitav kirja panna vähemalt kolme päeva menüü, et nõustaja saaks juba esmakohtumiseks teha menüü analüüsi.
PSÜHHOLOOGI VASTUVÕTT
Psühholoogia uurib käitumist ja vaimseid protsesse ning nendevahelisi seoseid.
Psühholoog aitab Sul vaadata end kõrvalt, analüüsida tekkinud olukorda ilma emotsioonideta ja professionaalselt. Psühholoogi töö oluline osa on kuulata abivajaja ära ja püüda avada probleemi need küljed, mis on avatud lahenduse leidmisele. Tuntud tarkusetera kinnitab, et igast olukorrast on väljapääs. Just sellise väljapääsu leidmine üheskoos ongi psühholoogi töö ja selles seisnebki psühhoteraapia mõte. Kui Sind kimbutab ärevus, hirmud, taltsutamatu viha, süü- või häbitunne, sundmõtted, oled füüsiliselt haige või on mure seotud perega siis on psühholoog just see õige inimene, kellega oma mõtteid ja muret jagada.
KINESIOTEIPIMINE
Kinesioteip on laialdaste kasutusvõimalustega füsioterapeutiline abivahend. Teip aitab fikseerida ja stabiliseerida liigeseid, muudab lihaste töö efektiivsemaks, soodustab vere- ja lümfiringlust. Paigaldatud teip võimaldab sooritada vajalikke liigutusi valu tundmata, säilitab paigaldatud piirkonnas konstantse temperatuuri. Kinesioteipimine sobib valdavale osale inimestest olenemata vanusest – lapsest raugani.