FÜSIOTERAAPIA

Füsioteraapia on füüsikaline ravimeetod, kus kesksel kohal on terapeutiline harjutus. Kasutatakse ka palju sooja ja külma ravi ning vett ehk vesifüsioteraapiat, kus on kokku viidud soojus, vee masseeriv toime kõigile keha organsüsteemidele ja olematu kehakaal. Meie spetsialistid pakuvad järgmisi teenuseid: imikute ja väikelaste füsioteraapia, liigeste ja lihaste füsioteraapia, füsioteraapia ülekaalu puhul, füsioteraapia eakatele.

Broneeri aeg Mustamäel
Broneeri aeg Lasnamäel

FÜSIOTERAAPIA KODUVISIIT

Osadele patsientidele ei ole füsioterapeudi külastamine kahjuks võimalik. Olgu selleks põhjuseks keha füüsiline seisund (infarkti või insuldi järgne liikumise piirang) või mõni muu.

ABC teraapia füsioterapeudid pakuvad õnneks ka selliseks olukorraks lahendust: füisoteraapia koduvisiit, mille saad broneerida mugavalt siit:

Võta ühendust

NÕELRAVI

Tasakaalusta oma tervist Hiina meditsiiniga. Nõelravi on aastasadu kasutusel olev ravitehnika, mis pakub alternatiivi traditsioonilistele ravimeetoditele nagu ravimid.

Nõelravis mõjutatakse kehal olevaid akupunktuuri punkte spetsiaalsete nõelte abil eesmärgiga soodustada eluenergia, vere ja vedelike liikumist organismis.

Esmane Visiit Lasnamäel
Kordusvisiit Lasnamäel

ELEKTRIRAVI 

Füsioloogilise toime aluseks on mehhaanilised ja soojuslikud tegurid, millega mõjutatakse haiguskollet. Teostame ultraheli- ja TENS ravi (transkutaanne elektriline närvistimulatsioon), mida kasutatakse taastusravis ning spordimeditsiinis nii akuutse kui kroonilise valu raviks ning taastumisprotsessi kiirendamiseks. Õigesti doseeritud aparaatse füsioteraapia protseduur võib olla efektiivne paljudeprobleemide puhul, aidata vähendada valu ja kiirendada paranemist.

Broneeri aeg

TEGEVUSTERAAPIA

Tervisekriisi (infarkt, insult jne) tulemusena võivad tavalised toimetuleku tegevused muutuda võimatuks. Elukvaliteedi taastamiseks tuleb appi tegevusterapeut.

Tegevusterapeut aitab hakkama saada eluks vajalikke tegevustega nagu söögitegemine, riidesse panemine, hügieeni- ja toimetulekumuredega ja paljude muude probleemidega.

Broneeri aeg

TOITUMISNÕUSTAMINE

Toitumisnõustaja aitab muuta oma toidulauda mitmekesisemaks, kvaliteetsemaks ja tervislikumaks; langetada või tõsta kaalu; hoida  saavutatud tulemusi. Toitumisnõustaja arvestab individuaalselt kliendi eesmärke, elustiili ja tervislikku seisukorda ning lähtub riiklikest toitumissoovitustest. Toitumisnõustaja aitab mõista õige söömise põhimõtteid: kui tihti, kui palju ja mida süüa. Toitumisnõustamine sisaldab söömise ja söömisharjumuste ülevaatamist ning kliendi menüü analüüsi. Toitumisnõustaja selgitab nädalase ja  igapäevase menüü koostamise reegleid, Annab soovitusi tervislikumate valikute tegemiseks ja mida muuta oma toitumises, et jõuda soovitud eesmärkideni. Aitab koostada tasakaalustatud  ja mitmekesiseks toitumiseks menüü.

Enne esmakordset kohtumist  saadab toitumisnõustaja klendile  e-postiga ankeedi üldiste küsimustega (tervisliku seisundi, eluviisi ja harjumuste kohta). Lisaks ankeedile on soovitav kirja panna vähemalt kolme päeva menüü, et nõustaja saaks juba esmakohtumiseks teha menüü analüüsi.

Broneeri aeg Lasnamäele

PSÜHHOLOOGI VASTUVÕTT

Psühholoogia uurib: käitumist ja vaimseid protsesse  ning nendevahelisi seoseid.

Psühholoog aitab Sul vaadata end kõrvalt, analüüsida tekkinud olukorda ilma emotsioonideta ja professionaalselt. Psühholoogi töö oluline osa on kuulata abivajaja ära ja püüda avada probleemi need küljed, mis on avatud lahenduse leidmisele. Tuntud tarkusetera kinnitab, et igast olukorrast on väljapääs. Just sellise väljapääsu leidmine üheskoos ongi psühholoogi töö ja selles seisnebki psühhoteraapia mõte. Kui Sind kimbutab ärevus, hirmud, taltsutamatu viha, süü- või häbitunne, sundmõtted, oled füüsiliselt  haige, või on mure seotud perega, on psühholoog just see õige inimene, kellega oma mõtteid ja muret jagada.

Broneeri aeg Lasnamäel

KINESIOTEIPIMINE 

Kinesioteip on laialdaste kasutusvõimalustega füsioterapeutiline

abivahend: Teip aitab fikseerida ja stabiliseerida liigeseid, muudab lihaste töö efektiivsemaks, soodustab vere-, ja lümfiringlust. Paigaldatud teip võimaldab sooritada vajalikke liigutusi valu tundmata, säilitab paigaldatud piirkonnas konstantse temperatuuri. Kinesioteipimine sobib valdavale osale inimestest olenemata vanusest – lapsest raugani.

Broneeri aeg